, vítejte na stránkách nutriční specialistky Mgr. Kateřiny Guziurové


DATUM
BMI
Zjistěte si BMI
Výška cm
Váha kg

KONTAKT
Email:
info@nutriporadna.cz
Telefon:
+420 777 589 908
+420 724 018 144
ICQ:
443008367

Příběh ze života hubnoucích


Renata, 26 let, prvních 15 kg dole absolventka kurzu v Třinci u Mgr. Kateřiny Heczkové
    Problémy s váhou mě začaly trápit od 16 let, kdy mi lékaři diagnostikovali Crohnovou chorobu (nespecifické zánětlivé onemocnění střev) a musela jsem brát kortikoidy PREDNISON. Váha tiše stoupala. V den svatby jsem měla míry 52, 50. Také jsem se neubránila zvýšení hmotnosti po prvním dítěti. Rozhodujícím momentem ke snížení váhy pro mě bylo to, že jsem se necítila dobře, nic jsem si na sebe nemohla koupit, nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla.
    Najednou na procházce s dětmi si všimnu letáčku „Kurz snižování nadváhy“ a říkám si: „Teď nebo nikdy!“ Přihlásila jsem se do kurzu pod vedením Katky Heczkové. Kurz je fakt super! Jde všechno, když se chce. Strašně mě to bavilo, těšila jsem se každý týden na to, až stoupnu na váhu a ona ukáže zase o něco míň.
    Na konci kurzu jsem měla 9,5 kg dole a na lednici mi přibývaly diplomy za zhubnutá kila. Katka nám nabídla pokračování se spinningem (Schwinn cycling) a poté s malým posezením a povídáním, kdy každý týden některá z nás připravila výborný salát či pomazánku. Kromě kurzu jsem chodila i do fitka a cvičila doma, zdravě jedla a vše mě moc bavilo a baví. Poznala jsem spousty nových kamarádek, které měly stejné problémy jako já, a musím říct, že z velké části za svůj úspěch vděčím jim. Právě kolektiv je důležitý, vzájemně se hecovat, podporovat, vědět, že na to nejsem sám.
    Za 5 měsíců jsem lehčí o 15 kg, z toho 12,2 kg tuku šlo pryč. Pokles BMI z 32,3 na 26,2. Obvod pasu/boků z 96cm/111cm na 81cm/97cm. Konfekční velikost se změnila na 40, 42, což sebou nese jednu nevýhodu, a to finančně náročná výměna celého šatníku.
    Manžel říká, že má novou ženskou, i když jsem se mu líbila i dřív. Celou dobu mě manžel podporuje, jí vše co uvařím a jde na něm vidět, že je spokojenější. Také je nadšenější, když jdeme nakupovat oblečení, nejen proto, že už nereptám, když jsem na sebe nic nesehnala. I děti chválí, že má maminka menší bříško.
Renatina rada: „Jde všechno, když se chce. Hlavně v tom vytrvejte!“

Novinky na Váš email: (Používá technologii Dokumenty Google)
Jste . návštěvníkem těchto stránek. Děkujeme. Na tomto webu se právě nachází .
Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO!
Stránky jsou optimalizovány pro Microsoft Internet Explorer 6.0 a vyšší, při rozlišení od 1024x768 pixelů!